Profile bohaterów na stronie Diablo3.com

0

Od wczorajszego dnia możemy cieszyć oko nową funkcjonalnością jaka zawitała na oficjalne strony Diablo 3. Blizzard uruchomił dawno już zapowiadane profile naszych bohaterów z gry. Wysyłając link do swojego profilu znajomym możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami w grze. W zakładce „znajomi” znajdują się profile osób z listy przyjaciół z gry, które także można podejrzeć.

Aby móc podejrzeć swój profil należy w pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto battle.net, wejść na oficjalną stronę diablo3.com i po prawej stronie z rozwijanej listy profili gier wybrać profil Diablo 3 (tak jak na obrazku poniżej).

Począwszy od teraz, kiedy zalogujesz się na stronie społecznościowej do swojego konta Battle.net (okno logowania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu), uzyskasz dostęp do profili bohaterów z poziomu każdej strony. Upewnij się, że wybrałeś swój BattleTag z Diablo III w oknie wyboru postaci, a po wybraniu postaci oznaczonej swoim BattleTagiem, wybierz 'zobacz profil’.

Dzięki profilom możesz:

  • Obejrzeć sprzęt, statystyki oraz umiejętności swoich bohaterów. Jak wysokie są współczynniki poszczególnych postaci? Jakich przedmiotów używają? Jakie masz najwyższe premie od przedmiotów? Jakie umiejętności wchodzą w skład obecnej konfiguracji postaci? Wszystkie te informacje znajdziesz w zakładce bohaterów.
  • Śledzić swoje postępy w grze.  Ile aktów udało ci się przejść? Jakich bossów rozniosłeś na strzępy i na jakim poziomie trudności? Jak dalece zaawansowani w szkoleniu są twoi rzemieślnicy w trybie zwykłym i hardkorowym? Dowiesz się tego w  zakładce kariery. Możesz również sprawdzić czas gry (dla każdej klasy) podczas całej swojej przygody z Diablo III, a także dowiedzieć się, ile potworów udało ci się pokonać.
  • Udostępniać informacje znajomym. Zakładka znajomych pozwala sprawdzić szczegółowe informacje na temat dowolnej postaci należącej do znajomych z BattleTagiem. Możesz więc szybko porównać posiadane przez was przedmioty, umiejętności, runy i wszelkie inne dane. Znajomi także mogą obejrzeć u siebie twoich bohaterów oraz postępy w rozgrywce.

Bardzo lubimy profile, ponieważ pozwalają na łatwe udostępnianie, porównywanie oraz doskonalenie bohaterów. W rzeczy samej, lubimy je tak bardzo, że wraz z rozwojem Diablo III planujemy dodać do nich nawet więcej funkcji, chociażby takich jak szczegółowe statystyki  oraz zakładki dla osiągnięć i  rzemieślników.
Jeśli chcecie, żeby w profilu postaci pojawiły się jeszcze inne informacje, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Miłego klikania!

Zespół Blizzard ds. technologii sieciowych

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.