Zadaj pytanie twórcom Diablo 3

0

Pojawiła się bardzo ciekawa inicjatywa ze strony firmy Blizzard. Jest to cykl pytań od graczy skierowanych do deweloperów Diablo 3. Każdy z nas może zadać jedno pytanie, wystarczy wejść w odpowiedni temat na oficjalnym forum gry i zastosować się do zasad zadawania pytań. W tym tygodniu tematem przewodnim jest aktualizacja 1.0.7.

Pytania można zadawać w tym wątku. Jest tam też dokładna instrukcja wyjaśniająca w jakiej formie należy zadać swoje pytanie. Gdy temat osiągnie 500 wpisów, zostanie zamknięty i w ciągu 24 godzin będzie można oddawać głosy na najciekawsze Waszym zdaniem pytania. Po upływie tego czasu temat na forum zostanie zamknięty i Blizzard wybierze najciekawsze pytania. Odpowiedzi na nie możemy się spodziewać po około tygodniu.

Powyższy link to link do wątku polskiego. Jeżeli interesuje Was wątek na forum amerykańskim, udajcie się tutaj. A wątek na forum ogólnoeuropejskim znajduje się tu.

Wiemy, że wielu z was pali żądza zadania naszemu zespołowi twórców pytań dotyczących Diablo III, założeń projektowych gry oraz powodach wprowadzania niektórych zmian w grze. Aby więc ugasić trawiące was płomienie ciekawości, organizujemy akcję Zadaj pytanie twórcom gry, nieformalny cykl pytań i odpowiedzi, który będzie gościł na naszych oficjalnych forach co miesiąc.
Format cyklu jest prosty: my wybieramy temat, a wy wybieracie pytania. Dosłownie! Pozwoli to graczom nie tylko uzyskać możliwość zadania pytań twórcom ale także umożliwi nam wykorzystanie systemu głosowania na forum w celu zidentyfikowania tych pytań, na które najbardziej chcecie poznać odpowiedź.

Zasady działania:

 • Każdego miesiąca wybierzemy nowy temat do cyklu Zadaj pytanie twórcom gry  i zamieścimy ten temat z wyprzedzeniem na forum.
 • W dniu i czasie podanym we wpisie na forum odblokujemy wątek i będziecie mogli zamieszczać tam swoje pytania dotyczące wybranego tematu.
 • Gdy wątek osiągnie limit wpisów (500), nie będzie można dodawać więcej pytań.
 • Po wyczerpaniu limitu wpisów poprosimy was o użycie systemu oceniania funkcjonującego na forum i zagłosowanie na pytania, które waszym zdaniem powinny zostać zadane.
 • Po około 24 godzinach zamkniemy wątek, co spowoduje, że nie będziecie mogli więcej głosować na pytania.
 • Następnie sprawdzimy, które pytania uzyskały najwięcej głosów w każdym regionie i przekażemy te pytania do zespołu tworzącego Diablo III.
 • Około tydzień później opublikujemy listę odpowiedzi udzielonych bezpośrednio przez twórców.

Zasady:

 • Tylko jedno pytanie w każdym wpisie.
 • Trzymaj się tematu. Pytania niezwiązane z wybranym tematem (nawet wysoko ocenione przez innych) nie zostaną przesłane twórcom.
 • Dyskusja we wpisach nie jest dozwolona! Prosimy o zamieszczanie w tym wątku wyłącznie pytań do twórców! Jeśli chcecie podyskutować na powiązane tematy, prosimy o zrobienie tego w innym wątku.
 • Możecie głosować na pytania w dowolnym momencie, póki wątek jest odblokowany.
 • Wysoka ocena wpisu nie oznacza, że zadane w nim pytanie uzyska odpowiedź, ale postaramy się odpowiadać na jak najwięcej pytań.
 • Głosy „na nie” się nie liczą.

Wskazówki:

Prosimy o niezamieszczanie pytań o których wiecie, że na nie nie odpowiemy. Cykl ten nie będzie służył nam do zamieszczania informacji o nowych projektach, ekspansjach, czy datach premier. Nie będziemy odpowiadać również na pytania dotyczące tematów innych niż gra i jej systemy oraz założenia projektowe.
Prosimy o zwięzłe pytania. 1-3 zdań powinny wystarczyć wam, by wprowadzić nas w temat i zadać właściwe pytanie.
Można głosować na dowolną liczbę pytań.
Liczą się wszystkie głosy „Lubię to”. Chociaż wy nie widzicie liczby oddanych głosów, to my ją widzimy. Nawet jeśli dany wpis już jest wysoko oceniany, to wasz głos może zdecydować o (potencjalnym) udzieleniu odpowiedzi na to pytanie.

Pierwszą rundę pytań zaczynamy we wtorek, 29 stycznia, o 19:00 CET. Tematem będzie aktualizacja 1.0.7, więc zapiszcie w zakładkach ten wątek i bądźcie gotowi zadać pytanie twórcom!

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.