Ważne informacje dotyczące dnia startu Diablo 3, wcześniejsza możliwość instalacji klienta gry

0


Po dwóch dniach ciszy czas na nowe ciekawe informacje. Blizzard na swojej oficjalnej stronie opublikował newsa dotyczącego dnia startu Diablo 3. Oto najważniejsze fakty:

  • Blizzard przypomina o konieczności stworzenia swojego Battle.taga, który jest wymagany do grania w Diablo 3.
  • Globalna gra, czyli możliwość przechodzenia na inne regionalne serwery będzie włączona dopiero po starcie serwerów we wszystkich regionach świata.
  • Będzie możliwa wcześniejsza instalacja klienta gry i pobrania patcha 1.0.1! Blizzard podał datę 14 maja 8.01 a.m PDT, czyli około godziny 17:01 czasu polskiego. Nie jestem jednak w 100% pewny czy ta informacja dotyczy także regionu Europy. Jednak zmienić się może jedynie godzina odblokowania klienta instalacji w Europie.
  • Ponieważ klient instalacji zostanie odblokowany wcześniej, większość graczy będzie mogła zacząć grę tuż po starcie serwerów. Dlatego też Blizzard będzie bardzo dokładnie przyglądał się obciążeniu serwerów i jest możliwe, że będzie trzeba ograniczyć ilość ludzi mogących się zalogować w tej samej chwili. Jeśli podczas logowania dostaniecie Error 37, próbujcie do skutku.

Klienty na PC do pobrania:

Klienty na MAC do pobrania:

Wszystkie powyższe linki to podobnego rozmiaru klienty – ok 7.6 GB. Dotyczą one zarówno wersji podstawowej jak i kolekcjonerskiej. Pobierają one jedynie instalatora gry, którego obecnie nie można uruchomić i zostanie on odblokowany tak jak pisałem wyżej, czyli prawdopodobnie 14 maja o godzinie 17:01 czasu polskiego. Oczywiście przed rozpoczęciem gry będzie trzeba wpisać cd-key gry na swoim koncie Battle.net.

Jeśli nadal macie klienta bety na swoich komputerach to możecie go już odinstalować. Klienta bety nie da się uaktualnić do pełnej wersji gry.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.