Walutowy Dom Aukcyjny uruchomiony w Europie!

0

Walutowy Dom Aukcyjny został włączony w Europie. Od tej pory możemy kupować i sprzedawać przedmioty w walucie Euro :)

Walutowy dom aukcyjny jest już dostępny w Europie! W walutowym domu aukcyjnym gracze będą mogli kupować i sprzedawać zdobyte łupy korzystając z prawdziwych pieniędzy przekazywanych za pomocą autoryzowanej usługi firm trzecich lub swojego Salda Battle.net.

Prosimy pamiętać, że gracze będą mieli dostęp do walutowego domu aukcyjnego jedynie podczas gry w swoim ojczystym regionie. Oznacza to, że w przypadku postaci stworzonych poza tym regionem, nie można będzie sprzedawać ani kupować przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Aby uzyskać dostęp do walutowego domu aukcyjnego, kliknij przycisk „Dom aukcyjny”, który znajduje się po lewej stronie ekranu postaci, a następnie kliknij przycisk umieszczony w prawym górnym rogu interfejsu domu aukcyjnego. Przejdziesz z domu aukcyjnego wykorzystującego złoto na walutowy dom aukcyjny.

Kiedy dom aukcyjny zostanie już udostępniony, prosimy pamiętać o następujących kwestiach::

Regionalne domy aukcyjne i Gra Globalna
Gracze będą mieli dostęp do walutowych domów aukcyjnych jedynie podczas gry w swoim regionie macierzystym (tylko Ameryki lub Europa), a postaci stworzone poza nim nie będą mogły kupować, sprzedawać ani używać przedmiotów z żadnego walutowego domu aukcyjnego. Twój macierzysty region gry i dostępny walutowy dom aukcyjny zależy od kraju zamieszkania wskazanego podczas rejestracji konta Battle.net®. Domyślnie, Battle.net automatycznie określi najbardziej odpowiedni walutowy dom aukcyjny, lecz gracze w niektórych regionach będą mogli uzyskać dostęp do domów aukcyjnych dla innych walut z menu opcji w grze.

Bezpieczeństwo konta – wymagania
Chcielibyśmy także przypomnieć o kilku metodach zabezpieczeń, z których trzeba korzystać, aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji walutowego domu aukcyjnego:

  • Gracze, którzy będą chcieli kupować i sprzedawać przedmioty za pomocą Salda Battle.net, będą musieli powiązać ze swoim kontem Battle.net token Battle.net Authenticator lub aplikację Battle.net Mobile Authenticator. Authenticator jest wymagany do doładowywania Salda Battle.net z poziomu panelu zarządzania kontem Battle.net, a także do przekierowania wpływów z aukcji na Saldo Battle.net.
  • Gracze, którzy będą chcieli kupować przedmioty lub otrzymywać wpływy z aukcji przez PayPal™ (usługa dostępna w niektórych regionach), będą musieli włączyć naszą usługę Alertów komórkowych Battle.net. Po jej włączeniu, co jakiś czas, podczas dokonywania transakcji przez PayPal, na telefon komórkowy wysyłane są wiadomości SMS z kodem, który należy wprowadzić, aby zatwierdzić transakcję.

Nawet jeśli nie planujesz korzystania z walutowego domu aukcyjnego, i tak zachęcamy do zainteresowania się wprowadzeniem dodatkowych zabezpieczeń dla swojego konta Battle.net.

Towary
Bezpośrednio po włączeniu walutowego domu aukcyjnego dostępne będą wyłącznie aukcje ekwipunku (t.j. broni, pancerzy i innego sprzętu tego rodzaju) – aukcje towarów w tym domu aukcyjnym udostępnimy tak szybko, jak to będzie możliwe. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, chcemy mieć pewność, że handel towarami będzie odbywał się w sposób szybki, stabilny i niezawodny. Cały nasz zespół intensywnie nad tym pracuje i gdy tylko będziemy gotowi wprowadzić aukcje towarów, powiadomimy was o tym.

Dostarczanie przedmiotów i „przetwarzanie” zakupów
Od czasu do czasu, gracze będą musieli poczekać na przeniesienie przedmiotu do zakładki „Ukończonych” aukcji po jego kupieniu w walutowym domu aukcyjnym. Choć przewidujemy, że większość przedmiotów kupionych w walutowym domu aukcyjnym będzie trafiać do kupujących od razu, to w niektórych przypadkach będziemy musieli wstrzymać dostawę przedmiotów do czasu sprawdzenia transakcji. Wstrzymane przedmioty będą oznaczone jako „Przetwarzane”.
Aby dowiedzieć się więcej na temat domu aukcyjnego (w tym wyboru waluty), odwiedźcie przewodnik po domu aukcyjnym i FAQ.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.