Pierwsze bany i ostrzeżenie przed hackami

0

Ostatnimi dniami pojawiało się coraz więcej informacji o metodach hackowania w Diablo 3. Istniały dwa sposoby na duplikowanie przedmiotów, które zostały już zablokowane. Niektórzy gracze używają też nielegalnych botów i maphacków. Dziś Blizzard oficjalnie wypowiada się na ten temat. Dowiadujemy się także, że kilka tysięcy graczy zostało już zbanowanych za oszukiwanie w grze.

Oficjalna informacja od Blizzarda

Blizzard Entertainment zawsze bardzo poważnie traktuje próby oszukiwania w swoich grach, zaś Diablo® III nie jest tu wyjątkiem. Jeśli ustalimy, że jakiś gracz Diablo III oszukuje albo korzysta z jakichkolwiek hacków, botów lub modyfikacji, to zgodnie z postanowieniami umowy licencyjnej Diablo III, jego dostęp do gry może zostać stale zablokowany. Oznacza to że nie będzie mógł już logować się do Battle.netu®, aby grać w Diablo III na swoim koncie.
Uczciwa gra w Diablo III oznacza korzystanie z klienta gry, który nie został w żaden sposób zmodyfikowany. Inne postępowanie stanowi naruszenie warunków użytkowania Battle.netu oraz Diablo III, a także jest niezgodne z duchem fair play, na którym oparte są wszystkie nasze gry. Stanowczo zalecamy unikanie korzystania z jakichkolwiek oszustw, hacków, botów lub nadużyć w grze. Niedługo zaczniemy zawieszać i blokować konta osób, które oszukują lub używają hacków.

Wpis Kapeselusa na forum Diablo 3

Ostatnio zawiesiliśmy lub zablokowaliśmy konta kilku tysięcy osób grających w Diablo® III, które naruszyły Warunki Użytkowania Battle.net® poprzez oszukiwanie i/lub korzystanie z botów albo programów hackujących podczas gry. Oprócz tego, że takie zachowanie niszczy ducha fair play, który jest niezbędny do czerpania pełnej przyjemności z gry, korzystanie z botów, hacków i innych nadużyć może wpłynąć na działanie usługi Battle.net. Jak zawsze najwyższym priorytetem jest dla nas zapewnienie stabilnej, bezpiecznej i przyjaznej platformy sieciowej dla uczciwych graczy. Dlatego będziemy uważnie obserwować Battle.net i w razie potrzeby podejmiemy odpowiednie działania.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.