Patch 1.0.7 już jutro!, odpowiedzi na pytania do deweloperów

0

Dosłownie przed chwilą na oficjalnym forum Diablo 3 pojawiła się informacja, że patch 1.0.7 zostanie wydany już jutro we wszystkich regionach.

Patch 1.0.7 is currently scheduled to release tomorrow in all regions.

Ponad to możemy się dowiedzieć, że od tego momentu zmieniają się zasady wskrzeszania i przywracania postaci hardcore:

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1.0.7 nie będziemy już dłużej wskrzeszać lub przywracać postaci hardkorowych w ramach usługi przywracania stanu konta. Zmiana ta zostaje wprowadzona z dwóch powodów:

1) Nie zamierzaliśmy nigdy wskrzeszać postaci hardkorowych w ramach usługi przywracania stanu konta. Przywracanie tych postaci do życia w ten sposób ingeruje w ducha rozgrywki w trybie hardkorowym (gdzie śmierć jest zawsze nieodwracalna). Kiedy przystosowywaliśmy naszą usługę przywracania stanu konta pod Diablo III, nie posiadaliśmy jeszcze możliwości wyłączenia z niej postaci hardkorowych. Chcieliśmy dostosować nasze procesy przywracania do sytuacji w grze już od jakiegoś czasu i aktualizacja 1.0.7 wprowadza narzędzia, które nam to umożliwiają.

2) W ostatnich miesiącach odkryliśmy, że niektórzy z graczy, którzy stracili swoje postacie hardkorowe podczas normalnej rozgrywki, symulowali potem naruszenie bezpieczeństwa konta, aby odzyskać swoje postacie poprzez prośbę o przywrócenie stanu konta. Takie postępowanie było nie tylko nadużywaniem usług oferowanych społeczności, ale wpływało także na innych graczy, którzy wysyłali uzasadnione prośby o pomoc, zwiększając dla wszystkich czas oczekiwania na odpowiedź.

Opublikowano też (po polsku) odpowiedzi na pierwszy cykl pytań do deweloperów, które mogli zadawać fani gry. Pisałem już o tym temacie  w newsie z 29 stycznia.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.