Otwarta beta już trwa! Błędy i obciążenie serwera

6


Nie było trudnym do przewidzenia, że otwarta beta Diablo3 przyciągnie ogromne rzesze fanów na serwery Blizzarda. Niestety nie obeszło się to bez problemów. Już na samym starcie bety praktycznie nie było szans na zalogowanie się do gry. Trzeba pamiętać, że otwarta beta jest stress testem serwerów. W tej chwili wszystko powinno już działać prawidłowo. Jeśli jednak nadal macie problemy, przejrzyjcie poniższe wpisy menadżera społeczności Bashioka:

Jeśli pojawia się wam błąd 3003, wejdźcie do opcji gry i zmieńcie region na „The Americas”. Otwarta beta działa tylko na serwerach US.

Jesteśmy w trakcie rozpoznawania przyczyny problemu kiedy niektórzy gracze widzą „brak licencji” (no license) – błąd 12 w becie.

Tymczasowo ustawiliśmy limit w becie do momentu aż uporamy się z problemami stabilności serwerów. Możliwe jest wystąpienie błędu 37 przy logowaniu.

Jeśli macie problemy z zainstalowaniem gry z pliku instalatora lub po jej uruchomieniu utknęliście na napisie „updating system files”:

 • Usuńcie foldery: C:\ProgramData\Battle.net  oraz C:\ProgramData\Blizzard Entertainment\Battle.net\Cache (folder „Program Data” jest folderem ukrytym dlatego należy włączyć opcję pokazywania ukrytych plików i folderów!)
 • Kliknijcie prawym klawiszem myszy i wejdźcie do właściwości pliku. Tam upewnijcie się czy przypadkiem nie pojawił wam się przycisk „odblokuj”, jeśli tak to trzeba nim odblokować plik.
 • Trzecią ważną sprawą jest uruchamianie instalatora jako administrator systemu.
wykop.pl

Komentarze (6)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

 1. Pekniety

  Dokładnie przyczytałem co trzeba zrobić, zrobiłem to i nic się nie działo. Szczęście u kumpla wszystko śmigało więc przekopiowałem sobie i działa normalnie.


 2. Aragorth

  Czy aby na pewno przeczytales dokladnie tresc powyzszego newsa? :) wejdz do wlasciwosci instalatora i zaznacz uruchamianie jako administrator i wlacz zgodnosc z windowsem xp, powinno wtedy ruszyć


 3. Pekniety

  Ehhh…. dokładnie ten sam problem co u Mańka. Ani enGB, ani enUS nie działa -.- Agent startuje, sprawdza i uaktualnia informacje poczym umiera i dzieje się jedno wielkie nic :F Po przesłaniu ticketa do supportu dostałem odpowiedź, że nie widzą problemów ze sprzętem i wszystko powinno działać normalnie, szkoda że nie działa.
  Coż, OPEN BETA jednak nie dla wszystkich…


 4. Piotrek

  Właśnie mi się na 100% ściągnęło. Rano na chwilę byłem w grze, ale sprzęt nie wyrabiał, to zmniejszyłem jakość wszystkiego i już drugi raz od tamtej pory się nie mogę połączyć. Cały czas „37”. Czekam, może się uda :)


 5. Aragorth

  Próbowałeś ściągnąć innego instalatora, np enGB lun enUS? Ani razu launcher Ci się nie odpalił?


 6. maniek

  Hej ja mam taki problem, ze podczas uruchamiania instalatora wurzuca mi blad:
  http://us.battle.net/support/en/article/BLZPTS00007
  probowalem juz instalacji nowego agenta, uruchamiania jako instalator czy postepowalem zgodnie z waszymi poradami ale za kazdym razem mam tak samo…