Nowe informacje odnośnie okradzionych kont, gra globalna już dostępna

0

Aktualizacja: Informacja odnośnie zagrożenia w publicznych grach została zaktualizowana. Według najnowszych doniesień nie ma zagrożenia przy dołączaniu do tego typu gier.

Serwis Diablofans.com informuje, że pojawiały się pogłoski na temat przyczyny okradania kont graczy w Diablo 3. Oszuści prawdopodobnie są w stanie uzyskać dostęp do sesji ID publicznej gry i tym samym mieć dostęp do waszych kont. Wniosek z tego taki, że nawet jeśli posiadacie Authenticatora to nie jesteście bezpieczni.

Blizzard prawdopodobnie już niebawem wyda oświadczenie w tej sprawie.

Ponadto Wuluxuar na oficjalnym polskim forum Diablo 3 opublikował krótkie przypomnienie dotyczące gry globalnej i domu aukcyjnego za prawdziwe pieniądze:

Gra globalna jest już dostępna i gracze mogą tworzyć swe postacie i listy znajomych oraz zbierać przedmioty i używać domu aukcyjnego wykorzystującego złoto w każdym regionie, gdzie dostępne jest  Diablo III. Aby uzyskać dostęp do innego regionu gry, wystarczy kliknąć przycisk „Opcje” na ekranie pobierania i wybrać zakładkę „Konto”, a następnie wybrać region, w którym chce się grać z rozwijanej listy regionów.

Przypominamy: po uruchomieniu domu aukcyjnego wykorzystującego pieniądze gracze będą mieli dostęp do niego wyłącznie w swoim regionie macierzystym. Oznacza to, że postacie spoza twojego regionu macierzystego nie będą mogły sprzedawać i kupować przedmiotów w żadnym walutowym domu aukcyjnym. Przykładowo, jeśli twoim regionem macierzystym jest region Ameryki nie będziesz mógł używać domu żadnego domu walutowego postaciami stworzonymi w regionie Europa lub Azja.

Celem Gry globalnej jest udostępnienie graczom możliwości grania w Diablo III ze swoimi znajomymi z dowolnego regionu. Więcej informacji o funkcji Gry globalnej w Diablo III znajdziesz w FAQ.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.