Nocna premiera Diablo 3 i data startu serwerów w Europie!

0

Na oficjalnej stronie Diablo 3, podano datę startu gry. Nasza przygoda w świecie sanktuarium rozpocznie się 15 maja o godzinie 0:01 czasu polskiego.

Ogromną niespodzianką jest to, że w całej Europie na nocnych premierach gry pojawią się pracownicy Blizzarda! W Polsce rozpocznie się ona 14 maja o godzinie 21:00 w Warszawie w salonie Empik Złote Tarasy (ul. Złota 59). Gośćmi prosto z Blizzarda będą dyrektor ds. udźwiękowienia – Russel Brower i dyrektor sekwencji filmowych – Chris Thunig. Podczas premiery odbędą się wywiady, konkursy i różne inne atrakcje, które zostaną ogłoszone wkrótce.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Weź udział w tym apokaliptycznym wydarzeniu na skalę roztrzaskania Kamienia Świata, uczestnicząc w jednym ze specjalnych wydarzeń odbywających się w sklepach naszych lokalnych partnerów w całej Europie. Sprzedaż Diablo III rozpocznie się o północy, z 14 na 15 maja, więc dołącz do nas i bądź wśród pierwszych osób, które wezmą w ręce niezwykłą edycję kolekcjonerską gry! Na oficjalnych wydarzeniach pojawią się projektanci gier Blizzard Entertainment, którzy spotkają się z graczami i podpiszą ich gry. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w organizowanych konkursach i turniejach i wygrać wspaniałe nagrody. Godzinę rozpoczęcia i pełną listę atrakcji znajdziecie poniżej.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.