Limit zakładania gier

0

Na serwery Diablo 3 wprowadzono dziś limit zakładania gier w krótkim czasie. Został on jednak póki co zdjęty bo podobno nie działał do końca prawidłowo.

Jeśli gracz go przekroczy to pojawi mu się błąd „przekroczono limit wejść” i nie będzie mógł zakładać nowej gry przez 10-15 minut. Niewątpliwie jest to dodatkowa metoda walki z oszustami, a w szczególności graczami używających botów. Utrudni to także zabawę graczom, którzy regularnie farmią jeden spot i co chwila zakładają nową grę.

Poniższy komunikat oraz jego aktualizacja zostały opublikowane w nocy na amerykańskim forum.

Aktualizacja
Po zapoznaniu się z raportami od graczy wygląda na to, że wprowadzony limit nie działa dokładnie tak, jak zakładaliśmy. Jego funkcjonowanie powinno być w zasadzie niedostrzegalne, nawet w przypadku całkiem standardowej sesji ‘farmienia’ lub przy częstym zmienianiu postaci. Dlatego usuwamy limit do jutra, kiedy to bliżej zbadamy tę sprawę.

Pierwotny komunikat
Ostatnio wprowadziliśmy limit rozgrywek, jakie jedna osoba może założyć w określonym czasie. Gracze, którzy osiągną ten limit, zobaczą następujący komunikat o błędzie: „Osiągnięto limit poleceń. Poczekaj chwilę, zanim wykonasz kolejną akcję”. W takiej sytuacji należy poczekać mniej więcej 10-15 minut przed założeniem kolejnych sesji.

Zmiana ta ma na celu zmniejszenie obciążenia serwerów oraz poprawę ogólnej stabilności gry. Będziemy nadal obserwować sytuację i w razie konieczności wprowadzimy kolejne poprawki. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem, które większości normalnie grających osób pozwoli zakładać sesje gry bez napotykania tego błędu, ale jednocześnie ograniczy najbardziej ekstremalne przypadki szybkiego tworzenia rozgrywek. Z góry dziękujemy za cierpliwość podczas wprowadzania tych modyfikacji.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.