Nazwa użytkownika:         Hasło:  

Autor Wątek: Diablo 2 Resurrected  (Przeczytany 68 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FireInBalls

• Nowy użytkownik
  • *
  • BattleTag: FireInBalls
Diablo 2 Resurrected
« dnia: Sierpnia 24, 2021, 11:13:34 »
Siemanko
Ponieważ jak widać samo forum nie należy do najżywszych, a wielu graczy D3 czuje ogromny sentyment do Diablo 2 (a nie grali chociażby ze względu na grafikę). Może warto było by dodać dział o Diablo 2 Resurrected które lada chwila zagości na sklepowych półkach. Dało by to sporą szansę na odżywienie forum, bo umówmy się, D2r to kolejny cios w D3 i kolejny odpływ graczy.
Ponadto społeczność Diablo 2 będzie żywsza, ponieważ dwójka jest bardziej nastawiona na interakcję z graczami. Prawdopodobnie w D2R będzie możliwy handel, a więc każdy kto będzie chciał sprzedać  lub kupić jakiś item, będzie mógł to zrobić za pośrednictwem naszego forum.
Myślę, że to spora szansa, a to tak naprawdę kilka kliknięć w panelu administratora i napisanie kilku zdań (nazwę działu, poddziałów oraz opis). WIem, bo sam kiedyś prowadziłem podobne forum, co prawda tutaj jest znacznie więcej o Diablo, jednak co do zasady i od strony technicznej działa to tak samo.
Myślę, że Diablo II Resurrected wzbudzi spore zainteresowanie, ja na pewno kupię (jeszcze nie grałem w betę, ale już widziale streamy jak farmili przedmioty i runki :-) Wzbudza nostalgię.
Co wy na to?

FireInBalls

• Nowy użytkownik
  • *
  • BattleTag: FireInBalls
Odp: Diablo 2 Resurrected
« Odpowiedź #1 dnia: Października 02, 2021, 20:30:00 »
No powiem, że jest fantastycznie :-)
Gra się tak samo dobrze, jak grało się 20 lat temu (a wiadomo, że nostalgia poprawia grafikę).
Mechanika ta sama, przez co przejście wszystkich aktów nie zabiera zbyt wiele czasu.
Drop items wydaje się fantastyczny, IMO dużo lepszy niż w oryginalnym Diablo - ale ciężko to sprawdzić nie prowadząc statystyk i to przez dlugi okres czasu, aby były zgodne z nauką metodologii. W każdym razie, na początku trochę items kupiłem by wyboostować postać, ale szybko się zwróciło, a na razie jestem na 0 jeśli chodzi nawet o koszt D2R (40Euro w dniu pemiery, nie wiem jak teraz).
Wiele o grze nie ma się co rozpisywać, bo po za kwestiami graficznymi nie różni się niczym od podstawki, a o Diablo 2 powiedziano już chyba wszystko w temacie przez ponad 20 lat.
Jeśli ktoś chce się dorzucić i potrzebował by bezpiecznie kupić items do D2r to ja sprzedaję to czego sam nie używam, items, runes https://odealo.com/games/diablo-2/items raczej w dobrych cenach, a te szybko spdają od dnia premiery bo dużo więcej unique items wypada w mojej opinii.
Pozdrawiam gorąco

SMF 2.0.17 | SMF © 2013, Simple Machines
SMFAds for Free Forums
, DarkBreak by DzinerStudio, Modified by Aragorth

stat4u