Darmowa jednorazowa zmiana Battle.tagu

0

Blizzard umożliwił graczom na dodatkową zmianę Battle.tagu. Jeśli ktoś z Was chciałby zmienić swoją wyświetlaną nazwę w grze to od dziś możecie to zrobić jednorazowo. Oto oficjalny post Wuluxuar’a w tej sprawie:

Podczas weekendu z otwartą betą Diablo III, który zorganizowaliśmy w kwietniu, wielu graczy zdecydowało się wykorzystać przysługującą im darmową zmianę BattleTagu, by wziąć udział w testach. Rozumiemy, że kierowaliście się emocjami, pragnąc jak najszybciej wejść do gry, a niektórzy z was nie rozumieli, w jaki sposób BattleTagi zostaną zintegrowane z pełną wersją Diablo III, ani że liczba zmian była ograniczona, więc wybrali nicki, z których nie byli zadowoleni.

By pomóc rozwiązać te problemy, jednorazowo zresetowaliśmy tą jednorazową darmową zmianę dla wszystkich kont Battle.net, co oznacza, że każdy znowu ma jedną darmową zmianę BattleTagu do wykorzystania wedle własnego uznania.

Oznacza to, że jeśli wykorzystałeś przyznaną przez nas początkowo darmową zmianę, będziesz teraz mieć jeszcze jedną okazję, by zmienić swój BattleTag. Jeśli dotychczas nie wykorzystałeś swojej darmowej zmiany BattleTagu, będziesz nadal mógł to zrobić tylko jeden raz.

By ustawić lub zmienić swój BattleTag, zaloguj się do panelu zarządzania kontem Battle.net, przejdź do strony Konto > Podsumowanie i poszukaj opcji „Stwórz” lub „Zmień” w „Podsumowaniu Konta”. Przypominamy, że BattleTagi nie są niepowtarzalne, więc możesz wybrać dowolną nazwę, o ile spełnia ona wymogi zasad tworzenia BattleTagów. Więcej informacji znajdziesz w FAQ dot. BattleTagów oraz na stronie Battle.net.

Pamiętaj, że BattleTag jest twoim identyfikatorem publicznym podczas gry w Diablo III, co oznacza, że będziesz nim oznaczony w drużynach i w czacie – wybierz go więc rozważnie!

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.