Blizzard przypomina najważniejsze informacje o Domie Aukcyjnym za prawdziwe pieniądze

0


Właśnie przed chwilą Blizzard na stronie społecznościowej Diablo 3 opublikował wpis przypominający najważniejsze informacje na temat Domu Aukcyjnego za prawdziwe pieniądze.

W przygotowaniu na premierę walutowego domu aukcyjnego, chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby przypomnieć graczom kilka ważnych informacji o tym, jak będzie on funkcjonować i czego należy po nim oczekiwać, kiedy zostanie uruchomiony w danym regionie.

Bezpieczeństwo konta i korzystanie z walutowego domu aukcyjnego
Jeżeli zamierzasz korzystać z Salda Battle.net® lub konta PayPal™ do kupowania i sprzedawania przedmiotów w walutowym domu aukcyjnym Diablo® III, to do uzyskania pełnego dostępu do niektórych jego funkcji konieczne będzie zastosowanie kilku ważnych środków bezpieczeństwa. Gorąco zalecamy wcześniejsze skonfigurowanie Salda Battle.net lub konta PayPal, żeby przygotować się do do korzystania z walutowego domu aukcyjnego od momentu jego uruchomienia.

  • Saldo Battle.net: gracze, którzy będą chcieli kupować i sprzedawać przedmioty za pomocą Salda Battle.net, będą musieli przyłączyć do swojego konta Battle.net token Battle.net Authenticator lub  aplikację Battle.net Mobile Authenticator (bezpłatną na iPhone, iPod touch i telefony z systemem Android). Authenticator jest wymagany do doładowywania Salda Battle.net z poziomu panelu zarządzania kontem Battle.net, a także do ustawienia Salda Battle.net jako docelowego miejsca transferu wpływów z aukcji w grze.
  • PayPal: gracze, którzy będą chcieli kupować przedmioty lub otrzymywać wpływy z aukcji przez PayPal (usługa dostępna tylko w niektórych regionach i dla wybranych walut), będą musieli włączyć naszą usługę Alertów komórkowych Battle.net. Po jej włączeniu, co jakiś czas podczas dokonywania transakcji przez PayPal, na telefon komórkowy wysyłane są wiadomości SMS z kodem, który należy wprowadzić, aby zatwierdzić transakcję.

Nawet jeśli nie planujesz korzystania z walutowego domu aukcyjnego, i tak zachęcamy do zainteresowania się wprowadzeniem dodatkowych zabezpieczeń dla swojego konta Battle.net.

Uwaga: Przypominamy, że gracze będą mogli dokonywać zakupów w walutowym domu aukcyjnym korzystając z różnych form płatności, w tym popularnych kart kredytowych, które nie wymagają używania Authenticatora lub Alertów komórkowych Battle.net. Dodatkowe formy płatności wymienione są tutaj. Jeśli jednak chcesz sprzedawać przedmioty i otrzymywać kwoty uzyskane z transakcji, musisz korzystać z Salda Battle.net lub z konta PayPal.

Regionalne domy aukcyjne a Gra Globalna
Jak wcześniej wspomnieliśmy, gracze będą mieli dostęp do walutowych domów aukcyjnych jedynie podczas gry w swoim macierzystym regionie gry (Ameryki, Europa lub Azja), a postaci stworzone poza nim nie będą mogły kupować, sprzedawać ani używać przedmiotów z żadnego walutowego domu aukcyjnego. O wyborze macierzystego regionu gry i dostępnego walutowego domu aukcyjnego będzie decydować kraj zamieszkania wskazany podczas rejestracji konta Battle.net®. Domyślnie, Battle.net automatycznie określi najbardziej odpowiedni walutowy dom aukcyjny, lecz gracze w niektórych regionach będą mogli uzyskać dostęp do walutowych domów aukcyjnych z menu opcji w grze.

Dostawa przedmiotów i „przetwarzanie” transakcji zakupu przedmiotów
Od czasu do czasu, gracze mogą być zmuszeni poczekać aż zakupiony w walutowym domu aukcyjnym przedmiot trafi do zakładki „Ukończonych” aukcji po jego kupieniu. Choć przewidujemy, że większość przedmiotów kupionych w walutowym domu aukcyjnym będzie trafiać do kupujących od razu, to w niektórych przypadkach będziemy musieli wstrzymać dostawę przedmiotów do czasu sprawdzenia transakcji. Wstrzymane przedmioty będą oznaczone jako „Przetwarzane”.

Towary w walutowym domu aukcyjnym
W ramach przygotowań do premiery walutowego domu aukcyjnego, chcemy się upewnić, że handel towarami (wznowiony niedawno w domu aukcyjnym wykorzystującym złoto) będzie przebiegał szybko, stabilnie i bezproblemowo. W tym celu, walutowy dom aukcyjny może na początku obsługiwać tylko handel przedmiotami (broń, zbroje i inne wyposażenie), a handel towarami może zostać udostępniony nieco później. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby umożliwić wymianę towarów w walutowym domu aukcyjnym. Jeśli nawet nie będzie to możliwe od dnia premiery walutowego domu aukcyjnego, to postaramy się udostępnić tę funkcję tak szybko, jak to możliwe.
Więcej informacji na temat systemu domów aukcyjnych (i wyboru waluty) znajdziesz w rozszerzonym przewodniku po domach aukcyjnych i FAQ dot. domów aukcyjnych.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.