Błędy na Battle.necie – ciąg dalszy

0

Polski menadżer społeczności Wuluxuar opisał najczęściej pojawiające się błędy i problemy z Battle.netem.

Błąd 37
Wiemy, że graczom podczas próby logowania do gry Diablo III często wyświetla się Błąd 37. Oznacza to, że dany serwer Diablo III jest pełen, co spowodowane jest zazwyczaj dużą liczbą prób logowania. Jeśli pojawi się ten błąd, odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Błędy 3005 i 3006 (przekroczono czas oczekiwania)
Oprócz błędu 37, otrzymaliśmy zgłoszenia na temat błędu 3005 oraz błędu 3006. Jeśli podczas gry pojawi się komunikat o jednym z tych błędów, odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Błąd 3006 (łowca demonów)
Jeśli grasz łowcą demonów, przekazanie tarczy templariuszowi przed jego najęciem i zabiciem Jondara może spowodować rozłączenie z Battle.net i wyświetlenie błędu 3006. Obecnie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu za pomocą szybkiej poprawki.

Aktualizacja: Wczesnym rankiem 15 maja opublikowaliśmy szybką poprawkę, która powinna rozwiązać powyższy problem z rozłączaniem. Jeśli nadal masz problemy z przekazywaniem przedmiotów między templariuszem a łowcą demonów, zgłoś je na forum technicznym.

Błędy 14009 i 315300
Wciąż analizujemy te błędy, a tymczasem dostępne jest obejście znalezione przez graczy. Jeśli używasz systemu Windows i pojawi ci się jeden z tych błędów, stwórz nowe konto użytkownika systemu z uprawnieniami administratora (http://www.wintuts.com/Manage-User-Accounts) i zaloguj się z niego do gry Diablo III.

Nieaktywny przycisk logowania
Sprawdź czy logujesz się do gry używając adresu e-mail i hasła używanych do logowania do Battle.netu. Nie należy logować się za pomocą identyfikatora BattleTag.

Problemy z tworzeniem postaci
Większość problemów z tworzeniem postaci została rozwiązana, jednak gracze, którzy próbowali wcześniej stworzyć postacie i nie wylogowali się, mogli zapełnić listę „niewidocznymi” postaciami. Jeśli podczas tworzenia nowej postaci nadal wyświetla ci się błąd, spróbuj wylogować się, zalogować ponownie i sprawdzić listę postaci.

Na poprawę humoru, znaleziony w sieci obrazek adekwatny do sytuacji z pierwszego dnia premiery :)

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.