Beta patch 18, dubbing Deckarda Caina, reset laddera Diablo 2

0

Blizzard wprowadził nowy patch nr 18 do bety. Jest to malutka poprawka:

Lista znajomych z innych gier Blizzarda powinna teraz poprawnie pojawiać się w becie Diablo III

Ponad to Wuluxar poinformował nas kto będzie udzielał głosu Deckardowi Cainowi. Będzie to ta sama osoba, która udzielała głosu naszemu staruszkowi w Diablo 2, czyli Pan Andrzej Garwoński :)

Ostatnią informacją poranną jest reset laddera Diablo 2. Blizzard zachęca graczy do pogrania w drugą cześć gry jeszcze przed premierą Diablo 3. Reset nastąpi 2 maja.

Z niecierpliwością wypatrujemy 15 maja, kiedy nastąpi premiera Diablo III, i zapraszamy do ostatniego zrywu w Diablo II, ponieważ rankiem 2 maja resetujemy ranking. Spodziewamy się, że serwery mogą być niedostępne maksymalnie przez 6 godzin. W tym czasie wszystkie istniejące postacie rankingowe zostaną zmienione w postacie nierankingowe. Zamienione postacie i przedmioty pozostaną nienaruszone, ale nie będą już miały dostępu do zawartości związanej z rankingiem, choćby do tworzenia rankingowych słów runicznych.
Ten reset rankingu, podobnie jak w przypadku wcześniejszych, sprawi, że wszystkie postacie rankingowe zaczną grę z czystym kontem na poziomie 1 i bez pomocy wcześniej zdobytych przedmiotów. Aby dołączyć do wyścigu w podbijaniu rankingu, wystarczy zaczekać aż serwery zaczną ponownie działać 2 maja, zalogować się do Battle.netu i zaznaczyć opcję „Postać rankingowa” podczas tworzenia nowej postaci. Postępy postaci w rankingu można śledzić klikając przycisk „Ranking” z głównego interfejsu Battle.net w Diablo II.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.