35% odblokowania nowej strony o postaciach, filmik Mnicha, darmowa zmiana Battletagu

0

Strona promocyjna klas postaci z Diablo 3 zyskała już poziom 35%. Tym samym odblokowana została druga część wywiadu z deweloperami.

Nie zapomnijcie włączyć sobie polskich napisów (służy do tego przycisk CC na pasku playera).

Serwis IGN tradycyjnie na początku tygodnia opublikował kolejny film, tym razem jego bohaterem jest postać Mnicha.

Ponad to, Blizzard poinformował o możliwości darmowej zmiany swojego Battletagu (zalecam przeczytać ten artykuł).

Kiedy wprowadziliśmy identyfikatory BattleTag, wielu z was stworzyło własny BattleTag, aby wypróbować ich działanie w becie Diablo III albo po prostu stworzyć swój nowy nick przed premierą gry.

Dzisiaj wprowadziliśmy zmianę umożliwiającą każdemu darmową zmianę swojego BattleTagu. Jeśli ktoś wybrał nick, z którego nie jest zadowolony, nie ma obaw – teraz można wybrać nowy. Nawet jeśli ktoś jeszcze nie stworzył BattleTagu, to kiedy już to zrobi, będzie mógł go jednorazowo zmienić za darmo (działa to podobnie do zmiany nazwy postaci w StarCraft II).

Jak ogłosiliśmy poprzednim razem,  identyfikatory BattleTag będą wymagane do gry w Diablo III, a w przyszłości będą spełniać wiele funkcji w serwisie Battle.net.

Aby stworzyć lub zmienić BattleTag, wystarczy zalogować się na stronę zarządzania kontem Battle.net, przejść do „Konto > Podsumowanie” i znaleźć opcję „Stwórz” lub „Zmień”. BattleTagi nie są unikalne, dlatego można wybrać dowolny pseudonim, o ile jest zgodny z „Zasadami tworzenia Battletagów”.

wykop.pl

Komentarze (0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.