Nazwa użytkownika:         Hasło:  

Autor Wątek: Prośba o wycenę [Sendilkelm]  (Przeczytany 4365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
  • BattleTag: Sendilkelm#2283
Prośba o wycenę [Sendilkelm]
« dnia: Lipiec 24, 2012, 21:18:22 »
Czy takie coś może być cokolwiek warte czy można wyrzucić? Jeszcze nie wszystko ogarniam czy warto trzymać i mam pozapychaną skrzynkę chyba crapami :)

Jeśli ktoś będzie tutaj potrafił pomóc i będzie chętny, to czasami do tego wątku coś dorzucę.

Sendilkelm - Czarodziej 60lev (1 akt inferno)

Aragorth

• Administrator
  • *
Odp: Prośba o wycenę [Sendilkelm]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:47:57 »
z tego co zobaczylem na AH to taki amulet jest wart okolo 1,000,000 golda
oczywiscie powinienes sprawdzic to sam

szukajac podobnych wpisywalem affixy:
sila
trafienie daje zycie
szansa na kryt

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:24:22 »
No właśnie. Tak robię, ale ... AH. Mam mnóstwo wydaje się w miarę ok rzeczy, jak szukam po AH to się okazuje, że są po 300k, po 500k. Jak wystawiam bez kup teraz np. od 1000 złota, to nawet nikt nie zacznie licytować. Jak wystawiam z ceną kup teraz, czasami drastycznie niską po 35-50k to i tak nikt nie kupuje, więc większość rzeczy na AH jest wystawionych na zasadzie: A może ktoś kupi.

Moim zdaniem LOH jest za mały, żeby ktoś się tym zainteresował. Dlatego też pytam na forum, może ktoś już ma takie doświadczenie i potrafi odróżnić co jest warte swojej ceny na AH, a co jest wystawione dla "głupków".

Aragorth

• Administrator
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:26:10 »
ja z powodzeniem handluje na AH tylko ze ja sprzedaje same itemy 62 ilvl i to takie co najmniej >srednie
polecam zainteresowac sie craftingiem itemow +6

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:57:08 »
Myślałem o Craftingu i także o craftingu klejnotów, ale za mały zysk. Chyba, że sprzedawać nie na AH.  Niestety chyba z powodu braku czasu nie będzie mi to dane, gram średnio 1h dziennie w tyg. i 8-10h na cały weekend.

Na razie ciężko mi się zainteresować craftingiem, bo nie mam kasy na zakup schematów. Musiałbym coś wydropić fajnego, bo nie mam czasu na farmienie złota. W tej chwili mam ok 2mln. Na razie zauważyłem, że w opłaca mi się sprzedawać właśnie składniki craftingu i księgi, bo mi zalegały.

Nie wiem czym to jest spowodowane, że nie kupują ode mnie przedmitów, czy kiepskimi przedmiotami, czy raczej tym ,że bardziej patrzą na cenę kup teraz, bo nie chcą licytować. Podejrzewam, że pomimo tego, że mam przedmiotu 60-62 iLvl, które mają nawet z 6 statystyk do 4 dobrych, to po prostu mają ich za małe wartości. Mam coś, co daje np. siłe +100, @+35, witalność +40, 12% MF i nikt tego nie chce kupować, ale to pewnie dlatego właśnie, że dla danego przedmiotu te cechy są zbyt niskie. Dziś może posiedzę więcej na AH i przebiorę swoje itemki.

SMF 2.0.15 | SMF © 2013, Simple Machines , DarkBreak by DzinerStudio, Modified by Aragorth

stat4u