Nazwa użytkownika:         Hasło:  

Autor Wątek: Kto reflektuje gre na hc  (Przeczytany 2405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lulek

• Moderator Globalny
  • *
  • BattleTag: lulek#2988
Kto reflektuje gre na hc
« dnia: Maj 24, 2012, 12:40:25 »
Co myslicie o grze w tym trybie? Ja jak na razie jestem troche zniechecony :P Mimo ostroznej gry, posiadajac dobry sprzet, moim barbem na nm padlem juz sporo razy. Slyszalem ze innymi postaciami wcale nie jest lepiei. Mimo to napewno bede probowac :)
nice killers :)

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
  • BattleTag: Sendilkelm#2283
Odp: Kto reflektuje gre na hc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2012, 13:45:35 »
Ja jakoś nigdy nie czułem potrzebny grania HC w d2. Trochę pograłem, ale to było raczej "testowo". Co do d3, to aż się boję pomyśleć. Na pewno przejście normalu (nawet) na gc wiąże się albo z dużymi zakupami na AH albo z długim farmieniem tych samych lokacji. Na pewno spróbuję :D Może być ciekawe. Wydaje mi się też, że spróbuję czym innymi niż czarownikiem, on trochę za słaby. Na pewno częściej się ginie niż barbem.
Sendilkelm - Czarodziej 60lev (1 akt inferno)

Celin

• Moderator Globalny
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2012, 13:43:46 »
Jeszcze za czasów d2 grałem na hc, ale z powodu lagów zrezygnowałem. Miałem na hc fajne postacie i sprzęt i wszystko poszło się walić przez serwer.

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
  • BattleTag: Sendilkelm#2283
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2012, 14:01:56 »
Ja teraz grając też widzę, że na HC nie dam rady, ale raczej z powodu mojego sprzętu niż lagów serwera. Sprzęt mam dobry, karta graf. chyba nie domaga, bo jak jest już 5 mobków w tym jakiś czempion to fpsy potrafią mi spaść np. do 7 :/ Tak samo mam jak rozwalam elementy, że tak powiem tła np. jakieś beczki czy stojące kolumny drewniane etc. Jeszcze popatrzę czy nie ma nowych sterów do grafiki i ew. coś pokombinuję, ale tak to lipa.

Procek: i7-2630QM (sandy bridge)
Ram: 16 GB
Grafika: GeForce GT 550M (2GB)

Ale po grafice się dużo spodziewać nie można, bo to lapek tylko. Zresztą kupowałem go nie pod gry, więc nawet myślałem, że wystarczy mi wbudowana. Dobrze, że nie zrobiłem jak chciałem :)
Sendilkelm - Czarodziej 60lev (1 akt inferno)

SMF 2.0.15 | SMF © 2013, Simple Machines , DarkBreak by DzinerStudio, Modified by Aragorth

stat4u