Nazwa użytkownika:         Hasło:  

Autor Wątek: Opinie o forum  (Przeczytany 4719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aragorth

• Administrator
  • *
Opinie o forum
« dnia: Maj 14, 2012, 01:06:43 »
W tym dziale piszemy nasze opinie o forum.

Jest to także miejsce na wszelkie uwagi i propozycje, co dodać, co zmienić na forum.

veresis

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Opinie o forum
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2012, 19:14:18 »
jest dobrze, panie Krzysiu  ;)

Ajantis

• Moderator Globalny
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2012, 22:22:34 »
Może szczegół, ale proponuję pozbyć się białego koloru np. z guzików Cyuj czy nazwie tematów. Wydaje mi się, że lepiej będzie zrobić jakieś beżowe czy kremowe.
Klan War Masters: www.war-masters.org
Vlog Karczma Ajantisa: www.youtube.com/user/ajantispl
D3CL: www.d3cl.org

Celin

• Moderator Globalny
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2012, 22:58:47 »
tylko aby się ten kolor nie zlewał z pozostałymi opisami w poście, bo będzie to lipnie wyglądało

Aragorth

• Administrator
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2012, 23:07:52 »
no wlasnie, zastanawiam sie poprostu czy przez to nie bedzie to zbyt malo widoczne
pamietajcie ze moderatorzy widza wiecej przyciskow a zwykli userzy tylko przycisk cytuj, zadnego innego

Sendilkelm

• Pierścień #2
  • *
  • BattleTag: Sendilkelm#2283
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2012, 16:41:13 »
Ze wszystkich forów jakie na trafiłem o diabełku to najbardziej przypadło mi do gustu jeśli chodzi o przejrzystość, interfejs, łatwość znalezienia działu etc. Jeszcze siedzę na forum battle.net ale na razie wszędzie się mało dzieje, więc postanowiłem tu się zarejestrować i mam nadzieję, że z czasem to forum urośnie i będzie można naprawdę fajnie pogadać o grze, postaciach i wszystkim co związane z diablo 3. Oby się rozwinęło.
Sendilkelm - Czarodziej 60lev (1 akt inferno)

Lulek

• Moderator Globalny
  • *
  • BattleTag: lulek#2988
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2012, 22:00:59 »
Ze wszystkich forów jakie na trafiłem o diabełku to najbardziej przypadło mi do gustu jeśli chodzi o przejrzystość, interfejs, łatwość znalezienia działu etc. Jeszcze siedzę na forum battle.net ale na razie wszędzie się mało dzieje, więc postanowiłem tu się zarejestrować i mam nadzieję, że z czasem to forum urośnie i będzie można naprawdę fajnie pogadać o grze, postaciach i wszystkim co związane z diablo 3. Oby się rozwinęło.
Piwo dla Ciebie :) na pewno tak będzie
nice killers :)

Aragorth

• Administrator
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2012, 22:28:57 »

Witaj

Dzieki za opinie :) wlozylem sporo pracy w to zeby bylo tak jak piszesz, przejrzyscie itp :)
zreszta podobnie ze strona :)

na forum planuje jeszcze dodac kilka usprawnien i w jakis sposob zintegrowac forum ze strona (miedzy innymi wspolne logowanie, ostatnie posty z forum na stronie itp)

SMF 2.0.15 | SMF © 2013, Simple Machines , DarkBreak by DzinerStudio, Modified by Aragorth

stat4u